Kto śpiewa dwa razy się modli PDF Drukuj
sobota, 24 listopada 2018 11:35

22 listopada Kościół w liturgii wspomina św. Cecylię, dziewicę i męczennicę.

 

 

Św. Cecylia jest patronką muzyki kościelnej. Z tej racji 22 listopada o 18.00 w naszej świątyni zgromadzili się wszyscy, którzy śpiewem modlą się i wielbią Boga. w ich intencji ks. Krzysztof sprawował Mszę św. prosząc o błogosławieństwo i potrzebne dary dla p. organisty scholi dziecięcej i młodzieżowej, chóru parafialnego, zespołu wokalnego z Sobiekurska. Cieszy fakt, że w naszej parafii jest tak wiele wspólnot, które swoje talenty oddają Bogu. Ks. proboszcz podziękował na zakończenie Eucharystii za piękną służbę Bogu i złożył wszystkim życzenia. Po eucharystii odbyła się agapa w salce parafialnej przy herbacie i słodkich wypiekach przygotowanych przez śpiewaków. Okazuje się, że nasze wspólnoty nie tylko słodko śpiewają, ale też słodko pieką. Bóg zapłać. Na agapie oczywiście nie zabrakło śpiewów, a hitem był śpiew ks. Michała o baranku, który wcześnie wstawał. Bóg zapłać wszystkim za wspaniałą służbę na chwałę Bożą i dla dobra wspólnoty parafialnej.