XXXI niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 03 listopada 2018 20:33

XXXI niedziela zwykła (4.11.2018 r.)

1. Zapraszamy dzisiaj po Mszy św. o 11.30 na nabożeństwo Eucharystyczne z racji I niedzieli miesiąca oraz na modlitwę za zmarłych na cmentarzu o 18.00. Od jutra do środy czytanie wypominek o 17.30 a po Mszy św. o 18.00 koronka do Bożego Miłosierdzia na cmentarzu.

2. Zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe w piątek o 15.30 do kaplicy i w sobotę o 17.00 do kościoła.

3. W przyszłą niedzielę 100. rocznica Odzyskania Niepodległości, święto narodowe.

Z tej okazji zapraszamy do naszej świątyni wszystkich na modlitwę i program patriotyczny:

11.00 Różaniec w intencji Ojczyzny

11.30 Msza św. w intencji Ojczyzny

12.20 Inscenizacja "Pisk Białego Orła" w wykonaniu uczniów szkoły w Warszawicach

13.00 Koncert patriotyczny w wykonaniu chóru i młodzieży

Pamiętajmy o wywieszeniu flagi narodowej.

W ramach przygotowania do I Komunii św. zapraszamy dzieci klas III i ich rodziców na uroczystości patriotyczne.

4. Na uroczystości patriotyczne zaprasza szkoła w Warszawicach w dniu 9 listopada od 9.30. W programie uroczystości inscenizacja patriotyczna, konkurs pieśni patriotycznych, zwiedzanie wystawy, fragmenty filmów dokumentalnych i inne atrakcje.

5. W przyszłą niedzielę dzień solidarności z Kościołem prześladowanym. Zbiórka do puszek na potrzeby prześladowanych wspólnot Kościoła.

6. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie, oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje, słowo na niedzielę i artykuł o Niepodległości Ojczyzny.