XXIX niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 20 października 2018 19:24

XXIX niedziela zwykła (21.10.2018 r.)

1. Zachęcamy do codziennej modlitwy różańcowej.

2. Dziś o 11.30 przyjęcie sióstr z Warszawic do Koła Żywego Różańca, a po mszy św. spotkanie Kół Różańcowych oraz z Kołem Różaniec Rodziców za Dzieci. Zachęcamy rodziców do podjęcia tej modlitwy.

3. Dziś odbywa się w całej Polsce sprawdzanie praktyk religijnych. Ministranci będą liczyć wiernych uczestniczących w Eucharystii.

4. Możemy dziś przed kościołem nabyć znicze rozprowadzane przez młodzież KSM naszej parafii.

5. W przyszłą niedzielę Uroczystość św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, głównych patronów Naszej diecezji.

6. Prosimy o porządkowanie cmentarza przed uroczystością Wszystkich Świętych. Przygotujmy się także duchowo do tych świąt przez korzystanie z sakramentu pokuty.

7. Możemy już zabrać z sobą kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne wypełnienie, podanie adresu i miejsca czytania wypominek (w kościele lub w kaplicy). Wypełnione kartki możemy składać w zakrystii lub kancelarii.

8. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz rozważanie o modlitwie za zmarłych.

9. W tym tygodniu pożegnaliśmy + Helenę Kordas z Sobień Biskupich i Anastazję Kasprzak z Warszówki. Prośmy w ich intencji oraz wszystkich zmarłych z naszych rodzin i parafian. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.