XXVII niedziela zwykła (7.10.2018r) PDF Drukuj
sobota, 06 października 2018 20:28

XXVII niedziela zwykła (7.10.2018 r.)

1. Zachęcamy wszystkich do modlitwy różańcowej. Nabożeństwo różańcowe odprawiane jest w kościele w niedziele po Mszy św. o 11.30, a w dni zwykłe po Mszy św. o 18.00 oraz w kaplicy w niedziele o 9.20, a w dni zwykłe o 17.00.

2. Zapraszamy dziś po Mszy św. o 17.00 na adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez Zespół Wokalny z Sobiekurska. Po adoracji spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

3. W sobotę zapraszamy na próbę scholi o 10.00.

4. W sobotę po mszy o 18.00 nabożeństwo fatimskie

5. Za tydzień o 11.30 Msza św. i spotkanie z dziećmi klas trzecich i ich rodzicami.

6. Za tydzień będziemy gościć w naszej parafii przedstawiciela Wyższego Seminarium Duchownego. Ofiary złożone na tacę przeznaczymy na utrzymanie seminarium.

7. W przyszłą niedzielę możemy złożyć ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

8. Prosimy o warzywa dla seminarium. Warzywa możemy składać w stodole przy plebanii.

9. (kaplica) 12 października o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Karczewie przy ulicy Bielińskiego1 w ramach programu „Czyste powietrze” odbędzie się dla mieszkańców gminy Karczew spotkanie informacyjne o dofinansowaniu w zakresie wymiany urządzeń grzewczych i ocieplenia budynków.

10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Piotr Zbigniew Obrębski, kawaler z parafii św. Anny w Warszawie – Wilanowie i Edyta Łuczak, panna z naszej parafii. Zapowiedź III.

- Grzegorz Żołądek, kawaler z parafii NMP Ostrobramskiej w Otwocku i Paulina Barejka, panna z naszej parafii. Zapowiedź III.

-Igor Retmaniak, kawaler z parafii św. Wincentego a Paulo w Otwocku i Aneta Andrzejewska, panna z naszej parafii. Zapowiedź III.

- Arkadiusz Sitarz, kawaler z Parafii NMP Królowej Polski w Otwocku i Małgorzata Rytka, panna z naszej parafii. Zapowiedź III.

- Marcin Tolak, kawaler z naszej parafii i Olga Stanieta, panna z naszej parafii. Zapowiedź II.

11. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz rozważania o powołaniu do kapłaństwa.

12. W tym tygodniu pożegnaliśmy + Stanisława Masnego z Łukówca. Prośmy w jego intencji oraz wszystkich zmarłych z naszych rodzin i parafian. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.