XXIV niedziela zwykła (16.09.2018r) PDF Drukuj
sobota, 15 września 2018 20:38

XXIV niedziela zwykła (16.09.2018 r.)

1. Dziś po Mszy św. o godz. 11.30, zapraszamy na spotkanie członków Kół Żywego Różańca.

2. Prowadzona jest zbiórka elektrośmieci. Odbiór we wtorek o 11.30. Prosimy o składowanie elektrośmieci do godz. 11.00 we wtorek w garażu.

3. We wtorek o 19.00 Msza św. dla dzieci i młodzieży z racji wspomnienia św. Stanisława Kostki. Zapraszamy szczególnie wszystkich, którzy chcą przystąpić do sakramentu bierzmowania.

4. W piątek o 18.30 spotkanie KSM-u.

5. Zapraszamy do salki parafialnej osoby, które śpiewem chcą wielbić Boga na próby chóru parafialnego w każdy piątek o 20.00. Szczegółowe informacje można otrzymać podczas próby chóru bądź pod nr telefonu: 512977126. W szczególności zapraszamy głosy męskie!

6. Zapraszamy również młodzież (od 14 roku życia) do scholi młodzieżowej. Próba organizacyjna w poniedziałek o godz. 20.00. Mile widziane są osoby grające na instrumentach muzycznych.

7. W sobotę o 10.00 zapraszamy dzieci i młodzież do scholi parafialnej.

8. Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o 11.00.

9. W sobotę 22 września z Mariańskiego Porzecza wyruszy jednodniowa pielgrzymka do grobu św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii. Pielgrzymka dotrze do Sobień Jezior, a następnie pielgrzymi zostaną przewiezieni autokarem do sanktuarium. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii lub kancelarii. Wpisowe 5 zł oraz indywidualna zapłata za autokar.

10. 29 września jest organizowana pielgrzymka autokarowa Rodzin Nazaretańskich do Rostkowa. Zapisy u organizatora p. Teresy Bąbik. Tel. 788963496.

11. Zachęcamy wszystkich rodziców do włączenia się w modlitwę „Różaniec za dzieci”. Informacje na ten temat w biuletynie. Prosimy o zapisywanie się chętnych do tej modlitwy w zakrystii lub kancelarii.

12. Zapraszamy do Dziecinowa w każdy poniedziałek od 17.30-18.30 na zajęcia taneczne. Informacje na ten temat w biuletynie.

13. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz artykuł o akcji „Różaniec rodziców za dzieci”. W zakrystii do nabycia nowy numer „Promyczka dobra”

14. Od poniedziałku możemy zamawiać intencje Mszy św. na przyszły rok.

15. Bóg zapłać za prace przy placu parafialnym w dniu wczorajszym.

14. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Daniel Krawczyk, kawaler z naszej parafii i Anna Maria Jackowska, panna z parafii Karczew. Zapowiedź II.