Turniej o Puchar Proboszcza PDF Drukuj
poniedziałek, 30 lipca 2018 20:46

29 lipca o 15.00 na boisku parafialnym odbył się Turniej Siatkówki Plażowej

o Puchar Proboszcza.

W turnieju wzięły udział 3-osobowe drużyny. Zgłosiło się 8 drużyn: Iskra Sobienie Biskupie, Nas Troje +1, Siła Razy Ramię, 40 po Drugiej, Wisła Kraków, Kaplna, Power Girls, Takich Dwóch Jak Nas Trzech to nie ma Ani Jednego. Do końca nie było wiadomo, czy turniej uda się rozegrać, bo po sumie postraszyła burza. Nasz gość ze Słowacji Blażej wymodlił pogodę i zawody rozpoczęły się zgodnie z planem. Najpierw losowanie mecze rozegrane systemem pucharowym do dwóch wygranych, a sety do 15. Oto pierwsze pary i wyniki:

Power Girls – Kaplna 2:0

Wisła Kraków - Nas Troje +1 1:2

Iskra Sobienie Biskupie -p 40 po Drugiej 2:0

Siła Razy Ramię - Takich Dwóch Jak Nas Trzech to nie ma Ani Jednego 0:2

Tak więc rozpoczęła się walka o finał:

Iskra Sobienie Biskupie – Kaplna 2:0

Nas Troje +1 - Takich Dwóch Jak Nas Trzech to nie ma Ani Jednego 2:1

W walce o trzecie miejsce Kaplna pokonała Takich Dwóch Jak Nas Trzech to nie ma Ani Jednego 2:0, a w finale po zaciętym meczu Nas Troje +1 pokonało Iskrę Sobienie Biskupie 2:1. Ks. proboszcz wręczył puchary trzem najlepszym drużynom, ale podziękowanie należy się wszystkim, którzy do zawodów wystartowali.

W czasie turnieju można było się schłodzić zimną wodą i upiec kiełbasę na ognisku.

Dziękujemy wszystkim drużynom za sportową rywalizację. dziękujemy przybyłym kibicom, a szczególne podziękowanie składamy p. Piotrowi Kasprzakowi i p. Kamilowi Choim za solidną pracę i przygotowanie boiska oraz terenu wokół boiska.