XIV niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 07 lipca 2018 18:49

XIV niedziela zwykła (08.07.2018 r.)

1. Sołtys i Rada Sołecka w Całowaniu zaprasza wszystkich mieszkańców Całowania na piknik rodzinny dziś od 15.00 na placu przy świetlicy. W programie darmowe atrakcje dla duszy i ciała dla wszystkich.

2. W dniu 22 lipca jest organizowana autokarowa pielgrzymka do Torunia. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i w biuletynie parafialnym.

3. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje, sprawozdanie z posiedzenia Rady Parafialnej i zaproszenie na pielgrzymkę.

4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

-Wojciech Józef Kamiński, kawaler z parafii św. Izydora w Markach i Karolina Bąk panna z Całowania, parafii tutejszej. Zapowiedź III.

- Grzegorz Tywonek, stanu wolnego z Sobień Biskupich, parafii tutejszej i Magdalena Mróz, stanu wolnego, parafii Kolembrody. Zapowiedź III

- Marcin Sławiński, kawaler z Dziecinowa, parafii tutejszej i Anna Izabela Kopko, panna z par. Stare Załubie. Zapowiedź III

- Łukasz Ostrycz, kawaler z Otwocka, parafii NMP Królowej Polski i Izabela Ciara, panna z Dziecinowa, parafii tutejszej. Zapowiedź III.

- Michał Dariusz Trzaskowski, kawaler z Sobień Biskupich, parafii tutejszej i Aleksandra Mika, panna z Karczewa, parafii Karczew. Zapowiedź III.

- Bartłomiej Żelazo, kawaler z naszej parafii i Katarzyna Wirtek, panna z naszej parafii. Zapowiedź II.