XIII niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 30 czerwca 2018 10:51

XIII niedziela zwykła (01.07.2018 r.)

1. Zapraszamy dziś po Mszy św. o 17.00 na adorację Najświętszego Sakramentu.

2. Dziś po Mszy św. o 17.00 spotkanie z Radą Parafialną.

3. W tym tygodniu:

- I piątek miesiąca. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź. O godz. 17.50 nabożeństwo wotywne i Eucharystia.

- I sobota miesiąca – po Mszy św. o 18.00 nabożeństwo wotywne

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie i udział w odpuście parafialnym. Bóg zapłać służbie liturgicznej i kościelnej oraz chórowi. Dziękujemy za ofiarowane kwiaty na ołtarz i dary na stół odpustowy.

5. 8 lipca organizowany jest wyjazd do Częstochowy na uroczystości Radia Maryja. Zapisy w zakrystii lub u p. Krystyny Rosłonek.

6. Sołtys i Rada Sołecka w Całowaniu zaprasza wszystkich mieszkańców Całowania na piknik rodzinny 8 lipca od 15.00 na placu przy świetlicy. W programie darmowe atrakcje dla duszy i ciała dla wszystkich.

7. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje, rozważania o potędze wiary.

8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

-Wojciech Józef Kamiński, kawaler z parafii św. Izydora w Markach i Karolina Bąk panna z Całowania, parafii tutejszej. Zapowiedź II.

- Grzegorz Tywonek, stanu wolnego z Sobień Biskupich, parafii tutejszej i Magdalena Mróz, stanu wolnego, parafii Kolembrody. Zapowiedź II

- Marcin Sławiński, kawaler z Dziecinowa, parafii tutejszej i Anna Izabela Kopko, panna z par. Stare Załubie. Zapowiedź II

- Łukasz Ostrycz, kawaler z Otwocka, parafii NMP Królowej Polski i Izabela Ciara, panna z Dziecinowa, parafii tutejszej. Zapowiedź II.

- Michał Dariusz Trzaskowski, kawaler z Sobień Biskupich, parafii tutejszej i Aleksandra Mika, panna z Karczewa, parafii Karczew. Zapowiedź II.

- Bartłomiej Żelazo, kawaler z naszej parafii i Katarzyna Wirtek, panna z naszej parafii. Zapowiedź I.

9. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Zofię Bąk z Dziecinowa. Prośmy w jej intencji oraz wszystkich zmarłych z naszych rodzin i parafian. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.