14-20.05.2018 PDF Drukuj
sobota, 12 maja 2018 21:02

PONIEDZIAŁEK – 14 maja 2018 Święto św. Macieja

18.00

+ Floriana (13 r), Stanisława, Katarzynę, Antoniego Wawrów, Stanisława, Annę, Józefa Strzeszewskich, siostry, szwagrów, dziadków, Wawrów, Strzeszewskich, Walickich
i Kabalów, dusze w czyśćcu cierpiące of. Marianna Wawer

18.30

+ Henrykę Bacińską (21 r), Stefana Barejka, Genowefę, Władysława Galas,
zm. z r. Bacińskich i Kurków of. Marianna Barejka

WTOREK – 15 maja 2018

7.00

+ Marię Wielogórską (30 dz) of. Rodzina

16.00 K

+ Zofię i Feliksa, Stanisława Długaszek, Stanisława, Andrzeja, Mariannę Kociszewskich of. Marianna Kociszewska

18.00

+ Zofię Krawczyk

18.30

p. Ewę Kubik

ŚRODA – 16 maja 2018 Święto św. Andrzeja Boboli

17.30

+ Józefa i Kazimierę Chojka of. Rodzina Kasprzaków i Polaków

18.00

+ Helenę (3 r), Kazimierza (22 r) Górskich, Rafała i Wojciecha Wasążników

18.30

+ Jana, Janinę, Stanisławę, Witolda z r. Skolimowskich, dziadków Skolimowskich, Abramowiczów, Stanisława Kasprzaka, Ludwikę, Władysława, Stanisławę, Zofię,
z r. Sulków of. Stanisław Skolimowski

19.15

+ Władysławę Kociszewską (30 dz) of. Rodzina

CZWARTEK – 17 maja 2018

17.30

+ Kazimierę Chojka (30 dz)

18.00

+ Mieczysława Przybysz (1 r), Henryka Przybysz (17 r), Wacława Bąbika,
zm. z r. Przybyszów, Jobdów, Żołądków of. Marianna Przybysz

18.30

+ Mariannę, Andrzeja, Stanisława, Mariana Chodas of. Córka Barbara

PIĄTEK – 18 maja 2018

17.30

Dziękczynna w 3 r. urodzin Zosi, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski
i opiekę Matki Bożej of. Rodzice

18.00

p. Mariannę Kozłowską

18.30

+ Kamila Okrasę (9 r), Adama Okrasę (30 dz) of. Elżbieta Okrasa

19.15

+ Eugeniusza Duluka (11 r) of. Syn

SOBOTA – 19 maja 2018

16.00 K

Intencja zamówiona przez p. Krystynę Korycką

17.30

+ Stanisława Osękę of. KRK z Dziecinowa

18.00

p. Mariannę Wyszacz

18.30

+ Władysława (11 r) i Helenę (11 r) Jobda, Petra, Olgę, Jarosława, Aleksandrę Ludmiłę
z r. Puzdrowskich of. Rodzina Jobda

NIEDZIELA – 20 maja 2018 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

8.00

+ Ireneusza, Kazimierza Skolimowskich, Helenę, Stanisława Lusawa, Stanisława Kasprzaka of. Maria Kasprzak

10.00 K

+ Wandę i Hieronima Burkowskich (13 r) of. Monika Zbyszyńska

11.30

W intencji dzieci przyjmujących I Komunie św.

17.00

p. Krytynę Cieślak