Dekanalny Dzień Wspólnoty PDF Drukuj
niedziela, 29 kwietnia 2018 20:13

21 kwietnia 2018 r. o godzinie 16.00 w naszej świątyni rozpoczęło się

dekanalne spotkanie młodzieży.

 

Spotkanie rozpoczęło się przywitaniem przez ks. Krzysztofa przybyłej młodzieży, ks. Pawła Wojdata, który przewodniczył spotkaniu młodych oraz kapłanów i opiekunów młodzieży. Oprócz gospodarzy na do naszej parafii zawitali młodzi z Sobień Jezior, Porzecza Mariańskiego i Pilawy. Najpierw zostało odprawione nabożeństwo pokutne i młodzi oczyścili swe serca w sakramencie pokuty, po czym ks. Paweł wygłosił konferencję na temat wolności, która była tematem przewodnim. Po konferencji była adoracja Najświętszego sakramentu, podczas której młodzi dokonali osobistego wyboru. Punktem kulminacyjnym spotkania była Eucharystia, sprawowana przez dekanalnego duszpasterza młodzieży ks. Marcina Gnyszka z Pilawy. Druga część spotkania to agapa przy ognisku zakończona apelem jasnogórskim. Dziękujemy Zespołowi wokalno muzycznemu za oprawę muzyczną spotkania i naszej młodzieży KSM za pomoc w przygotowaniu Dekanalnego Dnia Wspólnoty.