IV niedziela wielkanocna PDF Drukuj
sobota, 21 kwietnia 2018 21:03

IV niedziela wielkanocna (22.04.2018 r.)

1. Bóg zapłać ks. Danielowi Struczykowi za wygłoszone słowo Boże i życzymy, by to słowo zasiewane także przez nasze katolickie radio wydawało jak najlepsze owoce.

2. Jutro Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

3. Próby dla dzieci I komunijnych w środy i piątki o 16.30.

4. W piątek wyjazd na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej. Zbiórka przed kościołem o 5.45. Autokar będzie zabierał pielgrzymów także w Dziecinowie, Piotrowicach, Sobiekursku, Łukówcu, Całowaniu i Warszówce. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

5. W sobotę od 9.00 ustny egzamin wewnętrzny z katechizmu dla kandydatów do bierzmowania, którzy nie uczestniczyli w spotkaniu formacyjnym w dniu wczorajszym w ramach dekanalnego spotkania młodzieży.

6. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczymy na potrzeby seminarium duchownego naszej diecezji.

7. Bóg zapłać zespołowi wokalnomuzycznemu z Sobiekurska za oprawę muzyczną oraz młodzieży KSM za pomoc w przygotowaniu dekanalnego spotkania młodzieży.

8. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i rozważania o adopcji duchowej kapłanów.

9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Rafał Łysiak, kawaler z Sobień Biskupich, parafii tutejszej i Paulina Kurczyńska, panna z Sobień Szlacheckich, parafii Sobienie Jeziory. Zapowiedź III.

- Konrad Przybysz kawaler z Piotrowic i Paulina Bąk, panna z Całowania, oboje parafii tutejszej. Zapowiedź III.

- Piotr Floriańczyk i Magdalena Materek, oboje z Sobiekurska, parafii tutejszej, stanu wolnego. Zapowiedź II.

- Mariusz Świńczak, kawaler z Całowania, parafii tutejszej i Monika Anna Główka, panna z Chrząszczówka, parafii Kołbiel. Zapowiedź II.

- Daniel Okrasa, kawaler z Sobień Biskupich, parafii tutejszej i Marta Fic, panna z Sobień Kiełczewskich, parafii Sobienie Jeziory. Zapowiedź I.

10. W tym tygodniu pożegnaliśmy: Stanisławę Osęka z Dziecinowa, Władysławę Kociszewską z Piotrowic i Marię Wielogórską z Dziecinowa. Prośmy w ich intencji, a także za wszystkich zmarłych z naszych rodzin i parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie.