III niedziela wielkanocna PDF Drukuj
sobota, 14 kwietnia 2018 19:51

III niedziela wielkanocna (15.04.2018 r.)

1. Dziś Parafialny Zespół Caritas naszej parafii rozprowadza po każdej Mszy św. chlebki miłosierdzia z piekarni p. Obuchowicza z Góry Kalwarii. Dobrowolne ofiary złożone za chlebki przeznaczone są na wsparcie potrzebujących.

2. Dziś po Mszy św. o 11.30 spotkanie dzieci i rodziców w ramach przygotowania do I Komunii Św.

3. Próby dla dzieci I komunijnych w środy i piątki o 16.30.

4. W sobotę o godz. 16.00 rozpocznie się w naszym kościele Dekanalny Dzień Wspólnoty dla młodzieży. W programie spotkania, nabożeństwo pokutne, konferencja, adoracja, eucharystia i agapa przy ognisku. Zapraszamy obowiązkowo młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania i wszystkich młodych parafian.

5. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii przedstawiciela Katolickiego Radia Podlasie. Ofiary złożone na tacę przeznaczymy na cele diecezjalnego radia.

6. W dniach 27-28 kwietnia organizowana jest pielgrzymka parafialna do Kalwarii Pacławskiej, Leżajska, Jarosławia, Przemyśla i Komańczy. Koszt 190 zł. Zapisy jeszcze dziś w zakrystii lub kancelarii.

7. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i rozważania o miłosierdziu. W zakrystii do nabycia Promyczek dobra.

8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Rafał Łysiak, kawaler z Sobień Biskupich, parafii tutejszej i Paulina Kurczyńska, panna z Sobień Szlacheckich, parafii Sobienie Jeziory. Zapowiedź II.

- Konrad Przybysz kawaler z Piotrowic i Paulina Bąk, panna z Całowania, oboje parafii tutejszej. Zapowiedź II.

- Piotr Floriańczyk i Magdalena Materek, oboje z Sobiekurska, parafii tutejszej, stanu wolnego. Zapowiedź I.

- Mariusz Świńczak, kawaler z Całowania, parafii tutejszej i Monika Anna Główka, panna z Chrząszczówka, parafii Kołbiel. Zapowiedź I.

9. W tym tygodniu pożegnaliśmy: Elżbietę Góralczyk z Dziecinowa. Prośmy w jej intencji, a także za wszystkich zmarłych z naszych rodzin i parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie.