V Niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 03 lutego 2018 19:36

V niedziela zwykła (04.02.2018 r.)

1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o 17.00.

2. W piątek o 19.00 spotkanie KSM-u, zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeżywać swoją młodość we wspólnocie.

3. W sobotę o 11.00 zbiórka ministrantów.

4. W następną niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Zawierzajmy Bogu za przyczyną Matki Bożej z Lourdes wszystkich chorych, a szczególnie naszych chorych parafian.

5. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o 11.30 rozpoczną się katechezy przygotowujące do sakramentu chrztu św. Zapraszamy rodziców i chrzestnych, którzy planują nie tylko w najbliższej przyszłości chrzest na to spotkanie. Kto chce ochrzcić dziecko albo pełnić funkcję chrzestnego ma obowiązek przygotowania do sakramentu przez uczestnictwo w katechezach.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy pomogli w uprzątnięciu dekoracji Bożonarodzeniowej.

7. Następne spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się 17 lutego (sobota), a następny rozdział (II) katechizmu będzie zaliczany 24 lutego.

8. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczymy na ogrzewanie kościoła i kaplicy.

9. Sołtys Warszawic zaprasza dzisiaj po każdej mszy św. do remizy po odbiór nakazów podatkowych.

10. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i rozważania o mszy świętej koncelebrowanej.