Akcja Świąteczne paczki zakończona! PDF Drukuj
czwartek, 26 grudnia 2013 15:51

 

23 grudnia, czyli w Wigilię Wigilii, paczki z darami złożonymi przez parafian w ramach akcji "Świąteczna paczka" zostały dostarczone do najbardziej potrzebujących rodzin w naszej parafii. Pomocą zostało objętych 20 rodzin, paczki dotarły do wszystkich wiosek należących do Parafii Warszawice. Dostarczaniem paczek dla potrzebujących rodzin zajęła się młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży pod przewodnictwem księdza Sławka Gnyszki.

Dziękujemy wszystkim hojnym darczyńcom za przekazane produkty. Już dziś zapewniamy, że akcje zbiórek rzeczowych będą kontynuowane w kolejnych latach.

Zdjęcia przedstawiają pogrupowane dary złożone w ramach "Świątecznej paczki" przed ich rozwiezieniem do rodzin.

 
Kolędowanie na terenie naszej parafii PDF Drukuj
poniedziałek, 23 grudnia 2013 20:16

 

Młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży naszej parafii chce zorganizować kolędowanie na terenie naszej parafii, w pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. 25 grudnia kolędnicy będą od godz. 16.00 wędrować przez następujące wioski: Warszówka, Całowanie, Łukówiec, Sobiekursk, Piotrowice. Natomiast 26 grudnia od godz. 16.00 w następujących wioskach: Warszawice, Sobienie Bisk., Radwanków Szl., Dziecinów. Ze względów praktycznych prosimy, by osoby chcące przyjąć kolędników zapraszały ich bądź wywiesiły na bramie jakiś charakterystyczny znak, np. ozdobę choinkową. Część zebranych w ten sposób pieniędzy zostanie przekazana na misje, a część na zimowy wyjazd członków KSM-u.

 

25 grudnia br.

 

26 grudnia br.

 

 
Zaproszenie na 'Jasełka szkolne' PDF Drukuj
środa, 18 grudnia 2013 20:36

 

 
Akcja pomocy potrzebującym rodzinom z Parafii Warszawice PDF Drukuj
niedziela, 15 grudnia 2013 15:17

 

Parafia Warszawice organizuje „Świąteczną paczkę” – akcję charytatywną dla potrzebujących rodzin z naszej parafii. W kościele parafialnym i w kaplicy w Sobiekursku będzie można do niedzieli 22 grudnia włącznie wkładać do specjalnie przygotowanych do tego celu pojemników produkty spożywcze o przedłużonej ważności, artykuły przemysłowe lub zabawki. Zebrane dary zostaną jeszcze przed świętami przekazane potrzebującym rodzinom naszej parafii.

Tyle jesteśmy warci, ile możemy dać innym…

 

 
A czy Ty zafundujesz sobie czyste święta? PDF Drukuj
czwartek, 05 grudnia 2013 19:51